Loading...
05/02
Bitti
logoİstanbulspor
2
logoAlanyaspor
1
05/02
Bitti
logoHatayspor
1
logoKasımpaşa
0
05/02
Bitti
logoGalatasaray
2
logoTrabzonspor
1
05/02
Bitti
logoManisa FK
1
logoSamsunspor
1
05/02
Bitti
logoGençlerbirliği
1
logoGöztepe
0
05/02
Bitti
logoSakaryaspor
2
logoKeçiörengücü
0
05/02
Bitti
logoNottingham Forest
1
logoLeeds United
0
05/02
Bitti
logoTottenham
1
logoManchester City
0
05/02
Bitti
logoStuttgart
0
logoWerder Bremen
2
05/02
Bitti
logoWolfsburg
2
logoBayern München
4
05/02
Bitti
logoClermont
0
logoMonaco
2
05/02
Bitti
logoRC Strasbourg
2
logoMontpellier
0
05/02
Bitti
logoAuxerre
0
logoReims
0
05/02
Bitti
logoAjaccio
0
logoNantes
2
05/02
Bitti
logoLorient
0
logoAngers
0
05/02
Bitti
logoBrest
1
logoLens
1
05/02
Canlı ( IY )
logoMarsilya
0
logoNice
2
05/02
Bitti
logoSporting Braga
4
logoFamalicao
1
05/02
Bitti
logoChaves
2
logoMaritimo
1
05/02
Bitti
logoPorto
2
logoVizela
0
05/02
Canlı ( 15 )
logoGil Vicente
0
logoArouca
0
05/02
Bitti
logoSpezia
0
logoNapoli
3
05/02
Bitti
logoTorino
1
logoUdinese
0
05/02
Bitti
logoFiorentina
1
logoBologna
2
05/02
Canlı ( IY )
logoInter
1
logoMilan
0
05/02
Bitti
logoMallorca
1
logoReal Madrid
0
05/02
Bitti
logoGirona
1
logoValencia
0
05/02
Bitti
logoReal Sociedad
0
logoValladolid
1
05/02
Canlı ( 42 )
logoBarcelona
0
logoSevilla
0
05/02
Canlı ( Ert. )
logoAtlante
0
logoAtlanta United
0
05/02
Bitti
logoNew York City FC
1
logoLos Angeles Galaxy
2
05/02
Bitti
logoFK Ufa
0
logoRubin Kazan
2
05/02
Bitti
logoVejle
0
logoDynamo Kiev
2
05/02
Bitti
logoVolga Ulyanovsk
1
logoKhimki
3
05/02
Canlı ( Ert. )
logoChornomorets Odessa
0
logoVejle
0
05/02
Bitti
logoFC Akhmat Grozny
2
logoChayka
2
05/02
Bitti
logoAdmira Praha
2
logoBanik Sous
3
05/02
Bitti
logoViktoria Otrokovice
0
logoPuchov
1
05/02
Canlı ( Ert. )
logoZaglebie Lubin
0
logoChrobry Glogow
0
05/02
Bitti
logoDziugas Telsiai
1
logoNevezis
1
05/02
Bitti
logoOFK Pirin
2
logoCSKA Sofia
1
05/02
Bitti
logoFC Helsingor
2
logoTobol
0
05/02
Canlı ( Ert. )
logoLechia Gdansk
0
logoChojniczanka Chojnice
0
05/02
Bitti
logoBlau-Weiss Linz
5
logoKolos Kovalivka
0
05/02
16:00
logoEichstatt
-
logoEhekirchen
-
05/02
Bitti
logoFC 1906 Erlensee
0
logoLehnerz
3
05/02
Bitti
logoFSV Frankfurt
2
logoEintracht Frankfurt II
1
05/02
Bitti
logoRheindorf Altach
1
logoIllertissen
2
05/02
Canlı ( Ert. )
logoRuzomberok
0
logoPuszcza Niepolomice
0
05/02
Bitti
logoUral
1
logoFC Ararat-Armenia
1
05/02
Bitti
logoLokomotiv Moscow
1
logoUrartu
0
05/02
Bitti
logoProgres Niedercorn
2
logoEintracht Trier
0
05/02
Bitti
logoRutesheim
1
logoNöttingen
2
05/02
Bitti
logoSwarovski Tirol
1
logoFC Flora Tallinn
2
05/02
17:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoAGMK
-
05/02
Bitti
logoBayern Alzenau
2
logo1919 Münster
1
05/02
17:30
logoFC Akhmat Grozny
-
logoKhimki
-
05/02
Bitti
logoRosenborg
2
logoLevanger
0
05/02
20:00
logoNew England Revolution
-
logoPhiladelphia Union
-

8. Germiyan Ekmek Festivali için geri sayım başladı

featured
8-germiyan-ekmek-festivali-icin-geri-sayim-basladi.jpg

Dünya markası festivallerle adından söz ettiren Çeşme Belediyesi bu yıl 8. si düzenlenecek olan Germiyan Ekmek Festivali’ni 15-16 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirecek. Sergiden söyleşiye, atölyeden konsere kadar birçok programın yer aldığı festival de birbirinden güzel ve lezzetli ekmekler yarışacak.

 

Çeşme Belediyesi tarafından bu yıl 10-15 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 8. Germiyan Ekmek Festivali’nde sergiden söyleşiye, atölyeden konsere kadar bir çok program yer alıyor. Türkiye’de ilk kez Slow Food adayı köy olan Germiyan’da gerçekleştirilecek festivalde yerel üreticiler, ürünlerini ve lezzetlerini 2 gün boyunca açık olacak stantlarda sergileyebilecek.

 

Sergiden söyleşiye, konserden atölyeye…

15 Ekim Cumartesi günü saat 10.00’da standların açılışı ile başlayan festivalde Ebru Kaya Çukuriçi Meydan da “Köy Katmeri” ve “Damat Lokumu” atölyesi gerçekleştirecek.

 

Ardından Germiyan İlkokulu’ndan başlayarak Eski Un Fabrikası’na kadar devam eden ve renkli görüntülere sahne olan Festival Korteji yapılacak.

 

Eski Un Değirmeni’nde Şükran Tümer’in “Geçmişten Günümüze” adlı sergi açılışının ardından Ayşe Kabasakal bölgeye özgü “Kopanisti Peyniri”ni anlatacak.

 

Germiyan evlerinin duvarlarına yaptığı resimlerle adını Türkiye’ye duyuran Nuran Erden’in, duvar boyama yapacak. Bir dizi etkinliğin gerçekleştirileceği günün akşamında Ardahan Belediye Başkanı müzisyen Faruk Demir Germiyan İlkokulu Bahçesinde bir konser verecek.

 

“En İyi Ekmek” Yarışması

Festivalin ikinci gününde söyleşilerle ve çeşitli etkinliklerle devam edecek festivalde Suzan ve Mehmet Mutlu Köy Fırınında “Ekmek Yapımını” anlatacak.

Gün boyu süren etkinliklerin ardından birbirinden güzel ve lezzetli ekmeklerin yarışacağı “En İyi Ekmek” Yarışması düzenlenecek. Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, “2 gün boyunca gerçekleştireceğimiz Germiyan Ekmek Festivalimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

8. Germiyan Ekmek Festivali için geri sayım başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Pozisyon.Net ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!