İngiltere Vizesi

İngiltere vizesi

İngiltere turist vizesi alabilmek için eksiksiz evrakla başvuru yapılması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için başvurular İngiltere Konsolosluğu temsilciliklerine yapılmaktadır. İngiltere vizesi en zor alınabilenlerden biridir. Bu nedenle zaman ve ekonomik kayıp yaşamamak için uzman desteği alınması uygun görülmektedir.

 

İngiltere Seyahatinden Vize Alamadığı İçin Vazgeçenler Müjde!

 

İngiltere’ye turistik seyahat amacıyla gitmek isteyenler, uzayan vize süreçleri ve Prosedürlere takılarak vazgeçmek durumunda kalabilmektedir. www.vizekeyfi.com/ sayesinde kolaylıkla vize alınarak seyahatler gerçekleştirilebilmektedir. İngiltere vizesi evraklarının tamamı İngilizce olarak doldurulması istenmektedir.

 

İngiltere seyahatinden vize alamadığı için vazgeçenlere müjdeli haber, danışmanlık hizmetidir. Vize keyfi desteğiyle kısa sürede vize işlemleri yapılarak seyahat planı gerçekleştirilebilmektedir. Vize başvuruları İngiltere Konsolosluğu’na hizmet veren TLS Contact firmasına bizzat yapılması gerekmektedir.

 

İngiltere vize başvurusu turistik olarak gidiliyor ise 6 aylık yapılmaktadır. Sıklıkla giderek ziyaret gerçekleştirdiğini kanıtlayanlar ise 2,5 ya da 10 yıllık vize başvurusu yapabilmektedir. Vize ücretleri süreye ve kişi bilgilerine göre farklılık gösterebilmektedir. Vize başvurusu olumsuz bulunup ret edilenlere mutlaka bilgi verilmektedir. Bilgi içeriğinde kabul edilmeme nedeni de açıklanmaktadır.

 

İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar

 

İngiltere’ ye turistik ya da farklı seyahat amacıyla gitmek isteyenlerden vize alması istenmektedir. Vize başvurusu yapabilmek için de istenen evrakların eksiksiz ve İngilizce olarak doldurulmuş olması gerekmektedir. www.vizekeyfi.com/ bu konuda en doğru ve profesyonel destek hizmeti veren bir danışmanlık işletmesidir.

 

İhtiyaç sahipleri için en kısa sürede güvenle ingiltere vizesi alabilmektedir. Günün her saati bulunduğu yerden hizmet alabilmek mümkündür. Firma ekibi en kısa sürede çözüm üreterek vize alabilmeyi gerçekleştirebilmektedir. Turist vizesi almak isteyenler, seyahat amacı ve tarihini netleştirerek başvuru yapabilmektedir.

 

Vize başvuruları hangi amaçla gidilmek isteniyor ise o şekilde belirtilmesi önemlidir. Ayrıca seyahat süresince maddi olanakların yeterli hatta fazlası bulunması gerekmektedir. Ülkenize dönüş nedenlerinin de net olarak belirtilmesi gerekmektedir. 2023 yılı için İngiltere vizesi evrakları;

 

Mevcutta varsa ya da yeni alınan pasaport,

 

Kimlik fotokopisi,

 

Uçak rezervasyon belgesi,

 

Vukuatlı nüfus kayıt örneği, tam tekmil,

 

Vize talep dilekçesi,

 

Otel rezerve bilgisi,

 

Seyahat amacını kanıtlayan belge, organizasyon, maç bileti gibi,

 

Özel sektörde çalışanlar için maaş bordrosu,

 

SGK giriş bildirgesi- tescil ve dökümü,

 

İzin belgesi,

 

Banka hesap detayı, kira ya da tapu belgeleri eksiksiz olarak teslim edilmektedir. İngiltere vizesi için tüm sektörler için ayrı ayrı evrak istenmektedir. İşveren, öğrenciler, 18 yaş altı, sözleşmeli çalışanlar, emekliler hatta çalışmayanlar için farlı bilgi ve belgeler istenmektedir.

 

İngiltere Vizesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Pozisyon.Net ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!